Wikia


Selectie Edit

Auditie Utrecht 30 maart Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Ashlynn Altijd Beek Spaubeek
Britt & Ashlynn Good mood Beek Spaubeek
Chelsea Waarom Haarlemmermeer Badhoevedorp
Dream came true Dansen Zaanstad Zaandam
Dylan Saturdaynight love Zwijndrecht
Emre Jij bent Haarlem
Geena Dilemma Wormer
Jasmijn Oké Montfoort
Jazz Als de juffrouw weg is Tilburg
Kenji Ik droom over de sterren en de prachtige maan Tiel
Kenji & Kira Dag blijf uit mijn nacht Tiel
Lisa Be yourself Zutphen
Lotte De verandering Valkenburg
Luna Opa Enschede
Marit Vriendschap Utrecht Utrecht
Mila This or that Teteringen
Miracle Dance & Sing Beuningen
Nienke & Loes Music in my life Zwolle Zwolle
Sam Summer love Denhaag Den Haag
Samea De aarde huilt Denhaag Den Haag
Serra Doe maar gek dan doe je gewoon Amsterdam Amsterdam
Sharon Feelings Almere Almere
Silke Refresh my life Balk
Tiaomo Boom boom Tilburg

Wildcard winnares Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Fleur Fantasie

Auditie Utrecht 5 april Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Alano My live
Amy It's cause of you
Anique & Anne Dromen
Anne Anders
Beau De wind
Beau Mijn geheim

Britt & Marlijn

Ready to go
Ella & Bobby Hard to explain
Enna Popster
Esmee I wanna be cool
Floor & Noah Als je zonder mij bent weggegaan
Jelke De zee
Julia Around
Kaylee Mijn drom
Kelly & Liquenda Dit is echte vriendschap
Kelly & Liquenda Ik ben een meisje
Mai-Lee Girly Swirl
Micheline Happy
Micheline Zon
Mitchell Als ik in je ogen kijk
Nathalie Party
Nathalie Just for you
Nielofaar Come on
Noah Klein zijn
Roos Doe dit, doe dat
Roos Ik heb een droom
Sebastiaan Samen
Shalisa Fantasy
Suze Hadidoe
Tjardo Met jouw
Willemijn Keer op keer
Zoë Betoverd door jouw lach
Zoë I can sing

Wildcard winnaar Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Defeat Vriendschap voor altijd

Auditie Utrecht 6 april Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Annika Greep laat me los Rotterdam
Bradley Superster Goirle
David Omhoog Vleuten
Hugo Weekend Montfoort
Isa Efteling fan Tilburg
Jasmijn Gewoon ik Sassenheim
Jasmijn Oke! Soest
Jason Afscheid van groep 8 Amsterdam
Jenthe Mezelf Boxtel
Joysi & Fabiënne Shake it up Stompwijk
June MBF Zoetermeer
Lente Everybody buiten Ten Boer
Lotte Happy Hoorn
Luca & Denise Vlinders in mijn buik Stompwijk
Luca, Quinty & Heather Fashion Stompwijk
Melissa Weekend Den Haag
Merel Mijn dromen Enschede
Nena Everybody knows my name Makkinga
Nina Ik wil muziek Helmond
Nina Multi culti Helmond
Ornella, Lisanne, Anne, Ayunda & Eline Beat in mij Almere
Sem Jij bent mijn top 1 Utrecht
Shania & Scarlett I am who I am Amsterdam
The Rocking Angels Het ritme Stompwijk
Vivianne On stage Duizel
Wietske Zo verliefd Amsterdam

Wildcard winnares Edit

Artiest Nummer Woonplaats
Carlijne Music

Finale auditie Utrecht 13 april Edit

Wildcard winnaars Edit

Artiest Nummer Woonplaats Soort wildcard
Fleur Fantasie Eerste auditie
Lisa Be yourself Finale auditie

Afvallers race Edit

Zie de Afvallers race 2014

Eerste halve finale Edit

Tweede halve finale Edit

Finale Edit